حبوبات داریا
خانه / حبوبات / فروش حبوبات تناژ بالا (بدون واسطه) | فروش حبوبات فله

فروش حبوبات تناژ بالا (بدون واسطه) | فروش حبوبات فله

فروش حبوبات فله ای به دلیل سود خوبی که در خرید و فروش ان دارد رونق بالاتری را یافته است و افراد بسیاری خواهان خرید این محصول در سطح کشور می باشند.

فروش حبوبات فله به صورت آنلاین نیز قابل انجام می باشد و می توان انواع حبوبات را با قیمت مناسبی از سایت معتبر معرفی شده به اندازه نیاز خریداری نمود ، فروش تناژ بالا حبوبات جهت صادرات به روش های مختلفی قابل انجام می باشد که در این پایین به نمونه هایی از این موارد اشاره خواهیم کرد و آشنا خواهید شد.

ضرورت مصرف حبوبات برای سلامتی

حبوبات در انواع دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی میگردند و دارای فواید بسیاری برای بدن میباشند حبوبات ایرانی که در شهرهای مختلف ایران نظیر خمین، لرستان، همدان، شیراز، اصفهان، تبریز و … تولید می شوند عبارت است از:

 • نخود
 • لوبیا
 • عدس
 • لپه
 • ماش

ضرورت مصرف حبوبات برای سلامتی بسیار توصیه میگردد و می توان با استفاده از آن ها انواع ویتامین های بدن را تامین کرده و باعث سلامتی بهتر بدن شد، توصیه می شود که حبوبات را با توجه سلیقه شخصی خود طبخ نموده و مصرف نمایید تا مواد لازم بدن که کمتر شده است را به خوبی تامین نمایید.

توصیه می شود هفته ای ۳ بار حداقل از حبوبات استفاده نمایید زیرا تامین کننده نیاز های بدن می باشد و می توان در انواع متفاوتی آن ها را سفارش داده و خریداری نمود و به راحتی تهیه کرد.
مصرف حبوبات به صورت های مختلفی همچون: استفاده در آش و سوپ و آبگوشت و انواع خورشت ها قابل انجام می باشد و می توان در انواع دلخواه خود تهیه نموده و استفاده کرد.

شرکت وارد کننده حبوبات محصولاتی با کیفیت بالا را شناسایی کرده و سپس با قیمت مناسب تری آن ها را وارد می نمایند و در سطح کشور به صورت وسیعی توزیع می نمایند.

کشاورزی و تولید مواد غذایی و کالا از راه زراعت و جنگل داری و دامداری است، کشاورزی همان چیزی است که به ظهور تمدن منجر شده و مطالعه کشاورزی به نام علم کشاورزی شناخته می شود.

ضرورت مصرف حبوبات برای سلامتی

خواص فوق العاده حبوبات

حبوبات دارای خواص بسیاری میباشد و امروزه استفاده از حبوبات بصورت چشم گیری افزایش یافته است و مورد پسند بسیاری از مردم جهان قرار گرفته است.

حبوبات شامل موارد زیر می گردد که هر کدام دارای خواص مختص خود می باشد:

 • نخود
 • لوبیا
 • عدس
 • و…

حبوبات از جمله گیاهان پروتئینی هستند که مقدار زیاید پروتئین، کربوهیدرات و مواد معدنی آهن، کلسیم، پتاسیم، منیزیم و ویتامین ها خصوصا ویتامین های گروه B دارند.
در هرم راهنمایی غذایی حبوبات جزو گروه گوشت محسوب میشوند چرا که حبوبات از نظر پروتئینی غنی بوده ارزش پروتئین آن ها نسبت به گوشت کمتر است و این کمی ارزش به علت فقدان اسید های آمینه در این مواد خوراکی است.

حبوبات در مقایسه با غلات دارای پروتئینی بین ۱۸ تا ۵۰ در صد است در حالیکه غلات تنها ۱۰ تا ۱۵ درصد پروتئین دارند، پروتئین های حبوبات معمولا از نظر لیزین غنی بوده و بهترین منابع گیاهی برای تکمیل غلات هستند.
بر این اساس لازم است حبوبات را همراه با غلات مصرف کنید، حبوبات دارای خواص بسیاری بوده که بدن را مقاوم کرده و استفاده از آن امری ضروری میباشد.

شما میتوانید با مشاهده خواص حبوبات نوشته شده در سایت معتبر ما از خواص بیشماری که دارد آگاه شده و رغبت بیشتری را برای خرید انواع حبوبات داشته باشید درنتیجه میتوانید از سود خوبی که برای بدن دارد استفاده نمایید، هرچه کیفیت حبوبات تولید شده بالاتر باشد دارای خواص بی شماری نیز برای بدن خواهد بود.

خواص فوق العاده حبوبات

مشخصات حبوبات تازه و مرغوب

حبوبات در انواع مختلفی تولید می گردند و می توان در انواع بسیار زیادی سفارش داده و خریداری نمود ، حبوبات دارای انواع متنوعی از نظر درشتی و ریزی می باشد و مشتریان می توانند مطابق با سلیقه شخصی خود آن ها را سفارش دهند و تهیه نمایند.

در زمینه تعیین کیفیت انواع حبوبات ملاک های بسیاری موجود می باشد از جمله این موارد می توان به نمونه های زیر اشاره کرد :

 • آب و هوای هر منطقه
 • میزان بارندگی
 • نوع خاک کشاورزی

همه عوامل گفته شده در کیفیت حبوبات تولید ده تاثیر بسیار زیاید را داشته و افراد می توانند در انواع مورد نیاز خود حبوبات را سفارش داده و خریداری کنند.

هر چه کیفیت حبوبات تولید شده بالاتر باشد دارای قیمت بالاتری خواهد بود ، شمامی توانید با خریداری از مراکز توزیع حبوبات و یا از طریق سایت معتبر معرفی شده آن را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب تری خریداری نموده و از آن به صورت گسترده ای استفاده نمایید و سود خوبی را از این خرید کسب کنید.

مشخصات حبوبات در سایت فروش آن موجود بوده و می توانید ابتدا مشخصات محصول مورد نظر را مشاهده کرده و سپس به صورت انبوهی خریداری نمایید ، این حبوبات دارای فواید بسیاری بوده و همچنین دارای نشان استاندارد از سوی وزارت بهداشت کشور می باشد و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر بالایی آن ها را خریداری نمایند و از آن ها به صورت زیادی در تهیه انواع غذاها استفاده کنند.

مشخصات حبوبات تازه و مرغوب

تولید کننده بهترین کیفیت حبوبات

تولید حبوبات در جهان بسیار زیاد می باشد زیرا دارای مصرف بسیاری بوده و به دلیل آشنایی مردم با خواص بی شمار حبوبات خواهان خرید و استفاده از آن می باشند.

حبوبات در ایران نیز به صورت وسیعی تولید می گردد و این کار توسط افراد با تجربه بالا و مهندسین ویژه ای انجام می گیرد ، شرکت های تولید کننده حبوبات سعی دارد حبوباتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی را تولید کرده و به بازار روز عرضه نمایند تا مورد پسند عموم مردم قرار گرفته و خرید و فروش بسیار زیاید را داشته باشد.

تولید حبوبات باید در شرایط مناسبی انجام گیرد و با توجه به اب و هوای منطقه در بهترین حالت ممکن تولید شدهو سپس به بازار روز عرضه گردد.
این موارد گفته شده در زیر در تغییر کیفیت حبوبات نقش بسزایی را دارد:

 • آب و هوای هر منطقه
 • میزان بارندگی
 • نوع خاک کشاورزی

تولید کننده بهترین حبوبات در ایران سعی دارد حبوباتی با کیفیت بسیار مناسب و طعم بسیار لذیذی را تولید کرده و ارائه نماید ، هر چه تعولید حبوبات در کشور بیشتر باشد دارای خرید و فروش بیشتری نیز در سطح بازار روز خواهد بود
امروزه تولید حبوبات به روش های متفاوتی انجام می گیرد و این امر در کیفیت حبوبات تولید شده تاثیر گذار می باشد و افراد به راحتی می توان در اندازه های مختلفی به صورت ریز و درشت با قیمت های متفاوتی از مراکز تولید آن خریداری نمایند.

تولید کننده بهترین کیفیت حبوبات

فروش انواع حبوبات در ایران

انواع مختلف حبوبات (نخود، لوبیا، لپه، عدس و ماش) به دو شکل فله و بسته بندی در ایران مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

حبوبات ایرانی

حبوبات خارجی

فروش حبوبات تناژ بالا

فروش مستقیم و بدون واسطه حبوبات

مراکز و فروشندگان زیادی در سطح کشور به فروش حبوبات فله مشغولند. قاعدتا خرید مستقیم و بدون واسطه حبوبات از مراکز زیر موجب صرفه اقتصادی بیشتر خواهد شد.

عرضه مستقیم حبوبات

عرضه مستقیم حبوبات

مرکز حبوبات ایران، به عنوان تولید کننده و وارد کننده، انواع حبوبات (ایرانی و خارجی) را در سطح کشور به صورت مستقیم عرضه می دارد.

توزیع مستقیم انواع حبوبات در کشور

توزیع مستقیم انواع حبوبات در کشور به روش های متنوعی قابل انجام می باشد که این حبوبات را در انواع بسته بندی های مختلفی در بازار روز ارائه می نمایند که می توان به بسته های ۲۵ و ۵۰ کیلویی اشاره نمود که در بازار ایران به فروش می رسدو ویژگی های بارز زیر را دارد:

 • کیفیت قابل قبول
 • ظاهر یکدست و مناسب
 • قیمت ارزان تر از بازار ایرانی

توزیع حبوبات با کیفیت بالا و قیمت مناسب از شرکت توسط افراد معتبر انتخاب شده انجام می گیرد تا این کار به خوبی انجام شود و هیچ گونه خطایی در این کار رخ ندهد و محصولات با کیفیت بسیار مناسبی را ارائه نمایند.

انواع حبوبات را می توان مطابق با نوع نیاز خود سفارش داده و از مراکز توزیع کننده آن خریداری نمود با خرید از این مراکز توزیع می توانید از تخفیف مناسبی که دارد بهره مند شده و سود بسیار خوبی را کسب نمایید.
در توزیع مستقیم به دلیل حذف واسطه های فروش قیمت حبوبات کاهش یافته و مشتری می توانید به صورت عمده از مراکز تعیین شده خریداری نماید و به صورت گسترده ای استفاده کند.

هر چه تزویع حبوبات در سطح کشور بیشتر باشد دارای تولید بیشتری بوده و در نتیجه به رونق تولیدی حبوبات در کشور کمک شایانی را خواهد کرد ، شما می توانید از مراکز توزیع کننده آن در انواع کیفیت های متنوع حبوبات را خریداری نمایید و رضایت بالایی را داشته باشید.

توزیع مستقیم انواع حبوبات در کشور

قیمت روز حبوبات فله در بازار فروش

قیمت روز حبوبات فله در بازار فروش با کیفیت مناسب تر می باشد و به دلیل قیمت خوب و کیفیت بالایی که دارد دارای استفاده بسیار زیادی می باشد ، حبوبات را بهتر است در تنوع های متفاوتی خریداری نموده و از خواص خوبی که دارد استفاده نمود.
غرفه هایی که در زمینه صادرات انواع حبوبات مورد توجه تاجران و بازرگانان قرار می گیرد در عوامل زیر دسته بندی می شود:

 • میزان تولید حبوبات سالانه در کشور
 • میزان تقاضای موجود برای حبوبات ایرانی
 • واردات حبوبات خارجی به بازار داخلی ایران

هر چه این حبوبات تولید شده در شرایط مناسب تری تولید بشود دارای قیمت خرید بالاتری خواهد بود ، مشتریان می توانند مطابق با نوع نیاز خود آن ها را سفارش داده و به صورت گسترده ای خریداری کنند.

قیمت روز حبوبات فله در بازار فروش در انواع مختلفی بوده و مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود آن ها را سفارش داده و به صورت گسترده ای خریداری نمایند ، اگر حبوبات را به صورت عمده خریداری نمایید می توانید از تخفیف خوبی که دارد بهره مند شده و به صورت گسترده ای تهیه کنید و از این خرید رضایت خوبی را داشته باشید.

قیمت این حبوبات را از سوی خود شرکت تولید کننده تعیین می نمایند و مشتریان می توانند با استعلام قیمت روز حبوبات از طریق سایت معتبر معرفی شده ان را به صورت انبوهی سفارش داده و خریداری نمایند و از سود خوبی که دارد بهره مند شوند.

قیمت روز حبوبات فله در بازار فروش

مزایای خریداری تناژ بالا حبوبات

خرید حبوبات در تناز بالا مزایایی را برای خریدار به دنبال خواهد داشت:

قیمت حبوبات در تناژ بالا برای خریدار به صرفه تر خواهد بود. (حجم بار و قیمت در هر محصولی نسبت عکس دارد).

هزینه باربری و حمل بار برای خریدار پایین تر خواهد افتاد. (هزینه بار به ازای هر کیلو کمتر خواهد شد).

صادرات حبوبات ایران

فروش حبوبات فله تناژ بالا

فروش حبوبات فله تناژ بالا

بازار حبوبات ایران عرضه کننده حبوبات در هر تناژی است. جهت اطلاعات بیشتر کافی است با مشاورین فروش در تماس باشید.

هزینه خرید انلاین حبوبات و تحویل فوری

هزینه خرید انلاین حبوبات و تحویل فوری آن بسیار مناسب تر می باشد و می توان در انواع مختلفی حبوبات را خریداری نموده و از سود خوبی که دارد استفاده کرد.

امروزه خرید آنلاین انواع محصولات بسیار زیاد تر شده است و به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی حبوبات نیز به صورت گسترده ای تولید می گردد و شرکت تولید کننده این امکان را بریا مشتریان فراهم ساخته است که به صورت غیر مستقیم و آنلاین و بدون مراجعه حضوری حبوبات را خریداری نمایند.

این کار به دلیل سهولت خرید مشتریان راه اندازی شده است تا در تناژ بالا آن ها را به صورت آنلاین خریداری کرده و از این خرید رضایت بالاتری را داشته باشند ، حبوبات را می توان با کیفیت بالایی از سایت معتبر معرفی شه به صورت اینترنتی خریداری نموده و از قیمت پایینی که دارد استفاده کرد و در نتیجه سود بالاتری را به دست آورد.

اگر به صورت آنلاین حبوبات را خریداری نمایید می توانید بعد از یک روز آن را در درب خانه خود به صورت فوری تحویل گرفته و استفاده کنید ، ان حبوبات موجود در سایت بسیار متنوع بوده و افراد به راحتی می توانند در انواع دلخواه خود سفارش داده و خریداغری نمایند.

در خرید آنلاین به دلیل حذف واسطه های فروش حبوبات فله دارای قیمت بسیار کمتری بوده و می توان در انواع مختلفی آن ها را خریداری نموده و از سود خوبی که دارد استفاده کرد.

هزینه خرید انلاین حبوبات و تحویل فوری

فروش حبوبات تناژ بالا جهت صادرات

همانطور که می دانید کیفیت حبوبات تولیدی در بازار ایران زبان زد تمامی خریداران و همچنین مصرف کنندگان داخلی می باشد امروزه با توجه به اینکه میزان تقاضاها برای انواع حبوبات بالا رفته به همین دلیل مجموعه ما عمده حبوبات را از کشور انجام می دهد زیرا این مجموعه با جلب رضایت مشتریان و همچنین تامین و توزیع بهترین ارقام برای تمامی مصرف کنندگان داخلی روی کار آمده است و با سال ها تجربه در زمینه تامین و توزیع بهترین ارقام حبوبات همواره به عنوان اصلی ترین و مشهور ترین مرکز حبوبات در سطح کشور شناخته شده است.

امروزه فروش حبوبات فله تناژ بالا جهت صادرات بسیار زیاد تر شده است و به دلیل کیفیت خوبی که دارد و همچنین طعم بسیار لذیذی که دارا می باشد خواهان بیشتری را در سطح کشور ما پیدا کرده است و به همین دلیل است که حبوبات ایرانی را به صورت انبوهی به کشور های دیگر صادر می نمایند و باعث تولید انبوه تر این حبوبات شده است و در نتیجه به اقتصاد کشور کمک زیادی را کرده است.

فروش حبوبات فله تناژ بالا جهت صادرات به روش های مختلفی انجام می گرد که می توان به این موارد اشاره کرد:

 • فروش به صورت عمده
 • فروش به صورت فله ای
 • فروش حبوبات فله تناژ بالا
حبوبات هر چه کیفیت مناسب تری را داشته باشند دارای خواهان بیشتری بوده و صادرات انبوه تری را در سطح کشور خواهد داشت در نتیجه به اقتصاد کشور کمک شایانی را خواهد کرد.

فروش حبوبات تناژ بالا جهت صادرات

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید حبوبات در تبریز

قیمت خرید حبوبات در تبریز

قیمت خرید حبوبات در تبریز چند است؟چگونه می توان از قیمت خرید حبوبات در بازارهای …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا