حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا داریا / صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) به مرز عراق | قیمت دست اول

صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) به مرز عراق | قیمت دست اول

بازار مناسب موجود در عراق برای انواع لوبیا سفید فاصولیا موجب شده تا صادرات لوبیا سفید به این کشور مورد توجه تجار قرار گیرد و به موجب آن ارسال این لوبیا در حجم عمده با قیمت دسته اول به مرز عراق انجام گیرد.

لوبیا سفید فاصولیا یکی از چندین لوبیایی است که در ایران قابل کشت است. این لوبیا منبع غنی از انواع پروتئین ها است و به همین دلیل است که گنجاندن آن در در برنامه غذایی برای بدن بسیار مفید می باشد. تولید لوبیا سفید در ایران به حدی است که امکان فروش آن در بازارهای بین المللی از جمله بازار پرمشتری عراق را فراهم کرده است.

خرید اینترنتی لوبیا سفید

تا به حال به این فکر کرده اید که لوبیای مورد نیاز خود را با روش جدید و متفاوتی تهیه کنید؟ آیا به این فکر کرده اید که از خرید و فروش انواع لوبیا سفید با استفاده از راه های اینترنتی امکان پذیر است؟

اگر تا به حال راه خرید اینترنتی را استفاده نکرده اید به شما توصیه می شود که یکبار آن را امتحان کنید. فروش محصولات امروزه در اینترنت به صورت عمده انجام می گیرد و این امر سبب شده تا فروشنده و خریدار به دور از مشکلات موجود در بازار به همدیگر دست یابند و این به معنای خرید با قیمت مناسب برای مشتری و افزایش گستره مشتریان برای فروشنده است.

فروشندگان لوبیا در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تمامی شهرهایی که امکان فروش لوبیا سفید را دارند، به سوی فروش اینترنتی روی آورده‌اند. این نوع فروش محدود به فروش این خرد نیست بلکه خریداران عمده مدنظر این گروه از فروشندگان است.

انواع لوبیا سفید فاصولیا که کیفیتی بالا و در حد مناسب برای صادرات دارند از طریق درگاه های اینترنتی که حال یا به صورت سایت‌های اینترنتی و یا با استفاده از نرم افزار های ارتباط جمعی عرضه و به فروش می رسند.

تمامی خریدارانی که نیاز به لوبیای سفید فاصولیا دارند می‌توانند از این طریق اقدام کنند. به ویژه اگر صادرات لوبیا سفید مورد نظر خریدار باشد، این راه بهترین راه برای دسترسی به فروشنده معتبر اصلی لوبیا سفید در ایران به شمار می‌آید.

خرید اینترنتی لوبیا سفید

قیمت لوبیا در عراق

کشور عراق کشوری تاریخی و دارای قدمت دیرینی است. در آشپزی سنتی این کشور از انواع لوبیا های متداول در بازار استفاده می شود، اما یکی از پرطرفدارترین نمونه لوبیا هایی در آشپزی عراقی مورد استفاده آشپزان قرار می گیرد، بدون تردید لوبیا سفید است.

مهم ترین غذایی که با استفاده از لوبیا سفید فاصولیا در کشورهای عربی طبخ می شود، غذای فاصولیا است. این غذا، خورامی لذیذ و خوشمزه برای افراد با ذائقه های مختلف است که سبب شده تا در کشورهای دیگر نیز طبخ آن انجام گیرد. واردات لوبیا به عراق از کشورهای مختلف انجام می شود که یکی از مهمترین کشورهایی که محصولات آن در این کشور عرضه می‌شود، ایران است.

انواع لوبیا های تولید شده در ایران در کیفیت بالا برای عرضه در بازار عراق آماده می شوند، استقبال مشتریان از خرید لوبیا سفید درجه یک تولید شده در ایران نشان از آن دارد که کیفیت این محصول برای مشتری عراقی قابل قبول بوده است.
قیمت انواع لوبیا دربا زار متفاوت است، بستگی دارد که لوبیا تولیدکدام کشور و با چه کیفیتی وارد شده باشد. اما می‌توان گفت که لوبیا سفید ایران که در عراق عرضه می شود از جمله با کیفیت ترین نمونه های قابل عرضه در این کشور است.

اطلاع از قیمت دقیق خرید و فروش انواع لوبیا در بازار روز شهرهای بزرگ عراق با کمی پیگیری از تجار قابل دستیابی است. بازار شهرهای مختلف عراق از جمله اربیل، سلیمانیه و بغداد مرکز مناسبی برای عرضه لوبیا سفید فاصولیا است.

قیمت لوبیا در عراق

صادرات لوبیا سفید

زمانی که صحبت از صادرات به میان می‌آید یکی از سوالاتی که برای افراد مطرح می‌شود این است که محصول مورد نظر در کشور به اندازه ای هست که بدون ایجاد مشکل در داخل کشور بتوانیم محصولات مختلف را صادر کنیم.
لوبیا سفید از ارقام خاص لوبیا است که در ایران کم ترین میزان مصرف را دارد و به همین دلیل است که میزان بالای تولید لوبیا در ایران این امکان را فراهم می‌کند که به راحتی اقدام به صادرات لوبیا سفید فاصولیا شود.

در شهرهای مختلف ایران از جمله خمین و ازنا لوبیا سفید کشت می شود و به همین دلیل است که صادرات لوبیا سفید در طی سال های اخیر به صورت صعودی توسط تجاری انجام شده است.
برای این که صادرات انواع لوبیا انجام گیرد باید شرایط مساعدی برای عرضه آن در بازار کشور مقصد ایجاد شود. بازار عراق بازاری پر مشتری برای لوبیا سفید فاصولیا است، پس تولیدکننده لوبیا سفید می تواند به راحتی محصول خود را جهت عرضه در بازار عراق آماده سازی کند.

صادرات به عراق از طریق شهرهای مختلف امکان پذیر است البته این شهر ها غالبا شهرهای مرزی هستند تعدادی از این شهر ها که بهترین راه برای ارسال لوبیا سفید به عراق هستند، شهر های زیر می باشند:

 • مریوان
 • قصر شیرین
 • مهران
 • قصرشیرین
 • بستان
 • پیرانشهر
 • شلمچه
تحویل بار لوبیا سفید فاصولیا در نوعی درجه یک و با کیفیت بالا در این شهرهای مرزی به راحتی قابل انجام است و سبب شده تا ارسال بار تسهیل گردد.

صادرات لوبیا سفید

قیمت حبوبات در عراق

شرایط سیاسی حاکم بر عراق باعث شده که بازار این کشور روزهای پر تلاطم باشد و انواع محصولات در این کشور باتوجه به موجود بودن یا نبودن و میزان عرضه آنها دارای قیمت متفاوت باشند. انواع حبوبات که به عنوان یک بخش مهم در لیست غذای مردم این کشور به حساب می آیند، در قیمتهای متفاوتی در بازارهای روز در شهرهای مختلف عراق خرید و فروش میشوند.

بسته به این که حبوبات در داخل خود کشور عراق وارد شده یا از مسیرهای وارداتی به بازار ای کشور راه یافته است، قیمت ها متفاوت است. بی‌تردید بازار عراق بازاری مناسب جهت عرضه تمامی محصولات کشاورزی و صنعتی تولید شده در ایران در حوزه مختلف است که بازاری گسترده و مناسب برای تجار ایرانی به شمار می آید.

یکی از بهترین فرصتهای که پیشروی تجار ایرانی قرار دارد توزیع و فروش لوبیا سفید فاصولیا در بازار عراق است. میزان مصرف لوبیا سفید در ایران حد پایینی قرار دارد پس براحتی میتوان بخش اعظم لوبیای تولید شده در ایران را به عراق صادر کرد.
مصرف لوبیا سفید در بازار عراق به نسبت ایران بالا و استقبال از خرید آن بیشتر است، بدین دلیل است که تجار عراقی جهت تنظیم بازار عراق اقدام به واردات لوبیا سفید فاصولیا ایرانی میکنند.

محصولات تولید شده در ایران تاثیر بسزایی در کنترل قیمت خرید و فروش لوبیا سفید در بازار این کشور دارد. قیمت انواع حبوبات در بازار عراق تنها با واردات این محصولات قابل کنترل می باشد.

قیمت حبوبات در عراق

صادرات حبوبات ایران

تولید حبوبات (نخود، لوبیا، عدس، لپه و ماش) در ایران هر ساله در مقدار مطلوبی انجام می شود. صادرات حبوبات ایران به کشورهای خارجه به دلایل زیر انجام می گردد:

 • تولید مازاد حبوبات
 • وارد شدن سرمایه اقتصادی به کشور
 • سود بالاتر و فروش راحت تر بار صادراتی

صادرات لوبیا سفید

مصرف لوبیا سفید در عراق

لوبیا سفید جزو حبوبات تولید شده در ایران است که در خود کشور مصرف زیادی ندارد. اما کشور عراق به شدت از این لوبیا سفید یا همان فاصولیا استفاده می کنند.

نکته

نکته

تجار ایرانی و خارجی جهت مشاوره و یا خرید بار صادراتی می توانند همین لحظه با ما ارتباط بگیرند.

صادرات لوبیا سفید

صادرات حبوبات بسته بندی شده به عراق

بازار حبوبات در کشور عراق نیز همچون تمامی کشورهای دیگر به سمت خرید و فروش حبوبات به صورت بسته بندی در حالت خرده کشیده شده است. افتتاح فروشگاه های بزرگ و سختی فروش فله حبوبات در حالت خرده موجب شده تا در تمامی فروشگاه ها حبوبات در بسته بندی هایی در اندازه های مشخص عرضه شوند.

این شیوه فروش حبوبات برای خریداری اطمینان را به همراه دارد. این اطمینان به کیفیت و سلامت محصول ارتباط دارد، به دلیل اینکه در حالت بسته بندی شده حبوبات با آرم یک شرکت مشخص در بازار عرضه می شوند می توان از همان نام شرکت نسبت به کیفیت نوع محصولاتی که عرض می کنند، اطلاع یافت.

بازار حبوبات در بخش بسته بندی شده نیز می تواند محلی مناسب برای عرضه حبوبات ایرانی باشد. شرکت های بسیاری در ایران اقدام به بسته بندی انواع حبوبات از جمله لوبیا سفید، نخود، عدس، لوبیا قرمز و غیره می کنند و این به معنای این است که توان کشور در حدی است که می تواند علاوه بر تامین بازار داخلی بخشی از تولیدات را به کشورهایی همچون عراق ارسال کند.

صادرات انواع حبوبات بسته بندی شده به عراق به راحتی قابل انجام است زیرا که این محصولات در بسته بندی های متنوع آماده می‌شوند و به همین دلیل شرایط مساعد برای حمل آنها برای عرضه در بازار عراق ایجاد شده است و بسته بندی مناسب برای حبوبات مانع از این می شود که رطوبت و حشرات موذی به درون آن نفوذ کند.

صادرات حبوبات بسته بندی شده به عراق

شرایط صادرات حبوبات به عراق

صادرات انواع محصولات بر اساس نیاز کشور وارد کننده و کافی بودن میزان تولیدات محصول در کشور مبدا است. فراهم بودن شرایط در هر دو کشور موجب می شود تا هر ساله صادرات انجام گیرد. البته برخی از کشورها ممکن است تنها در برهه ای اقدام به واردات یک محصول خاص بکنند، که این برهه در ارتباط با کمبود آن محصول خاص در کشور می باشد، که دلایل متفاوتی ممکن است منجر به کمبود یک محصول در کشور شود و نیاز واردات آن را ایجاد کند.

کشور عراق به عنوان یکی از کشورهایی که نیاز به واردات انواع حبوبات دارد، در بازار شناخته می شود. هر ساله حجم معینی از انواع حبوبات به عراق وارد می شود، که تولیدات ایران سهم بالایی در این حوزه دارد.
در هر کشوری قوانین خاصی برای واردات و صادرات تبیین شده است که تنها در صورتی که آنها رعایت گردند، امکان فراهم می‌شود که صادرات بین دو کشور مبدا و مقصد انجام گیرد.

با توجه به روابط سیاسی نزدیک ایران و عراق شرایط مساعدی فراهم شده تا صادرات انواع محصولات به راحتی انجام گیرد. با استفاده از قوانین خاص صادرات این محصولات مختلف ازجمله حبوبات تسهیل شده است. اطلاع از شرایط مورد نیاز برای صادرات انواع حبوبات به کشور عراق با مراجعه به ادارات مختلف که وظیفه ای مرتبط با امر صادرات دارند به دست می آید.

باید گفت که بهترین شرایط برای صادرات انواع محصولات کشاورزی از جمله حبوباتی مثل لوبیا سفید فاصولیا بین دو کشور فراهم شده است.

شرایط صادرات حبوبات به عراق

قیمت عمده لوبیا سفید

قاعدتا قیمت عمده لوبیا با قیمت خرد آن تفاوت قابل توجهی دارد. از آن سو لوبیا سفید بوجاری و دستچین نیز دارای اختلاف قیمت هستند.

لوبیا سفید بوجاری: بار تمیز شده همراه کمی دانه شکسته و ضایعات.

لوبیا سفید دستچین: لوبیا سفید کاملا تمیز و یکدست و مرغوب است. که قیمت بالاتری نیز دارد.

لیست قیمت حبوبات

فروش لوبیا سفید صادراتی

تجار عزیز جهت صادرات لوبیا سفید این بار را با قیمت بدون واسطه خریداری نمایند.

خدمات ما در این زمینه:

 • فروش لوبیا سفید دستچین
 • فروش لوبیا سفید بوجاری
 • فروش عمده در هر تناژی
 • عرضه لوبیا تازه با کیسه دلخواه مشتری

صادرات لوبیا سفید
قیمت دست اول لوبیا سفید

لوبیا سفید از ارقامی است که صادرات آن در میان حبوبات به نسبت تولید آن در کشور بالا است. دلایل مختلفی وجود دارد که سبب شد تا تجار نسبت به صادرات انواع لوبیا سفید اقدام کنند که مهم ترین آن نیاز کشورهای منطقه به واردات این محصول است.

زمانی که مشتریان برای یک محصول در بازار حضور داشته باشند تجار تلاش می‌کنند تا با عرضه آن محصول سود بالایی را کسب کنند، به ویژه در حوزه حبوبات که تولید لوبیا سفید در ایران با توجه به میزان مصرف آن زیاد است، این امکان به راحتی فراهم شده تا لوبیای درجه یک به کشورهای منطقه صادر شود.

همسایه بودن ایران و عراق باعث شده تا بهترین شرایط برای صادرات لوبیا سفید به این کشور برای تجار فراهم شده باشد. شرکت های فروش لوبیا سفید با ایجاد بسترهای مناسب برای خرید و فروش این محصول امکان خرید آن را با قیمت دست اول فراهم کرده اند.
این شرکت ها شرایطی را ایجاد می کنند تا لوبیا سفید درجه یک در استان‌های کرمانشاه، خوزستان، آذربایجان شرقی، کردستان در هر شهر مرزی مورد نظر به خریدار تحویل داده شود. قیمت فروش حبوبات در این حالت هیچ تفاوتی با خرید مستقیم در مرکز فروش ندارد.

بدون تردید برای خریداران نیز خرید به صورت مستقیم از شرکت های فروش بی واسطه حبوبات اهمیت دارد زیرا که این را تنها راه دستیابی به قیمت دست اول برای حبوبات مرغوب به ویژه لوبیا سفید فاصولیا درجه یک می دانند.

قیمت دست اول لوبیا سفید

صادرات لوبیا سفید ایرانی

صادرات انواع لوبیا سفید به کشور عراق است وابسته به سفارشی که از سوی تجار عراقی دریافت می شود، انجام میگیرد. باتوجه به حجم تولید لوبیا سفید در ایران خریداران میتوانند نسبت به خرید این محصول در حجم موردنظر خود اقدام کنند و از شرکتهای مرتبط با فروش حبوبات، لوبیا سفید فاصولیا را در تناژ موردنیاز خود سفارش داده که این شرکتها بار را در حجم ثبت شده به مشتری تحویل میدهند.

در صادرات لوبیا سفید ایرانی به کشور عراق توجه به این است که بار ارسالی برای مشتری از میان برترین محصولات تولید شده در کشور انتخاب گردد، زیرا که کیفیت محصول تضمین کننده افزایش خرید و فروش بین دو کشور خواهد بود.
از سوی دیگر شرکت های مختلف در ایران بستری را فراهم کرده اند که صادرات لوبیا سفید فاصولیا ایرانی تنها محدود به فروش فله آن در کشور عراق نباشد و بتوان این محصول را در حالت بسته بندی شده نیز به دست مشتریان در کشور عراق رساند.

صادرات لوبیا سفید درجه یک که تولید شهرهای ازنا و خمین می باشد به راحتی به کشور عراق قابل انجام می شوند و خریداران می توانند از طریق هر کدام از استان های مرزی ایران برای خرید اقدام کنند، زیرا که شرایط مناسب برای عرضه در آبادان، اهواز، کرمانشاه، ایلام، کردستان و غیره فراهم شده است.

تجار می توانند نسبت به خرید لوبیا سفید فاصولیا از این شهر ها بدون دردسر اقدام کنند و محصول با کیفیت بالا را با قیمت دست اول فروش به دست آورند.
جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت امروز لوبیا چیتی

قیمت لوبیا چیتی در بازار امروز

قیمت امروز لوبیا چیتی در بازار به صورت های مختلفی می باشد و مشتریان می …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا