حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لپه / قیمت لپه ایرانی آذرشهر در بازار

قیمت لپه ایرانی آذرشهر در بازار

قیمت لپه ایرانی آذرشهر و لپه وارداتی در بازار بصورت عمده بین ۵۰۰۰ تومان تا ۸۵۰۰ تومان در طول سال متغیر است. لیست قیمت انواع لپه آذرشهر (قیمت روز در سال ۹۸) در جدول زیر آمده است. از طریق تماس تلفنی یا تلگرامی نیز می توان با بازار لپه ایران ارتباط گرفت.

قیمت لپه در بازار متفاوت است. قیمت لپه را دو عامل بسیار مهم تعیین می کند:

  • نوع لپه
  • مرکز عرضه کننده لپه

اینکه چه نوع لپه ای را خرید می کنیم تاثیر مستقیم در قیمت آن دارد. قاعدتا قیمت لپه ایرانی با لپه وارداتی مانند هر نوع محصولی متفاوت است. از سویی مرکز فروش لپه، بسته به دست اول بودن، دست دوم بودن، عمده فروش و خرده فروش بودن متفاوت است.

بنابراین قبل از خرید بایستی به انواع مختلف لپه موجود در بازار تسلط داشت و همچنین بهترین مرکز را جهت خرید لپه برگزید.

قیمت لپه ایرانی

قیمت لپه آذرشهر در بازار

بسیاری از خریداران، لپه ایرانی را به اسم لپه آذرشهر می شناسند. در صورتی که لپه ایرانی و لپه وارداتی هر دو در کارخانه های لپه سازی آذرشهر (تبریز) تولید می گردد. و کیفیت و قیمت آن با هم متفاوت است.

لپه ایرانی از نخود لپه ایرانی، و لپه وارداتی از نخود لپه وارداتی فرآوری می شود. بنابراین بایستی زمان خرید لپه اسم کشوری که لپه از نخود لپه آن فرآوری شده نام برد. مانند لپه ایرانی، لپه اتیوپی، لپه روسی و غیره.

لپه یک معیار مهم برای تشخیص کیفیت و قیمت دارد. قیمت لپه آذرشهر ریز از نوع درشت آن بالاتر است. و لپه ای که سورت شده و یا به اصطلاح لیزر شده و دستچین شده باشد (یعنی از نظر سایز یکدست شده و عاری از شکستگی نیز شده باشد) از لپه درهم (ترکیب لپه از دانه های ریز و درشت و دانه های شکسته) قیمت بالاتری دارد.

قیمت لپه ایرانی آذرشهر به دلیل کیفیت بالا، از قیمت لپه وارداتی آذرشهر همیشه بالاتر است.

لیست قیمت حبوباتقیمت لپه ایرانی در کجا ارزان تر است؟

قیمت لپه در بازار در مراکز مختلف متفاوت است. اما قیمت لپه ایرانی در تبریز (محل تولید آن) و بعد از آن قیمت لپه در نمایندگی های فروش رسمی لپه در کلان شهرها مانند فروش لپه در بازار تهران ارزان تر است.

خریداران عمده لپه، اگر خرید عمده لپه را از این مراکز انجام دهند برایشان به صرفه تر است. زیرا خرید در حجم کم منجر به این می شود که فروشنده قیمت بالاتری را برای لپه اتخاذ کند.

فروش لپه

فروش لپه

بازار لپه با تولید لپه در کارخانه آذرشهر، و فروش عمده لپه از این شهر و همچنین تهران، موجب سهولت کار خریداران لپه از مرکز مستقیم آن شده است.

قیمت لپه ایرانیبهترین روش خرید لپه

۱٫ مراجعه به کارخانه های لپه سازی آذرشهر و ۲٫ نمایندگی های فروش لپه در شهرهای بزرگ، کار را برای خریدارانی که دنبال صرفه اقتصادی بیشتر هستند آسان کرده است.

جهت خرید خرد و خرید عمده لپه با قیمت دست اول و مستقیم، به راحتی می توان از طریق اینترنت با مراکز اصلی فروش لپه در ایران در ارتباط بود.

با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور مراکز فعال در اینترنت، دیگر صرف زمان برای خرید لپه با قیمت بالا به دور از ذهن شده است. چرا که فعالیت بسیاری از شرکت ها به فضای اینترنت کشانده شده و فروشندگان با فرصت بیشتر دیده شدن در اینترنت، با حاشیه سود بسیار کمی محصول خود را به فروش می رسانند. و به این ترتیب منافع خریدار نیز کاملا حفظ می شود.

خریداران لپه می توانند برای دریافت قیمت روز و قیمت دقیق عمده و خرد هر نوع لپه ای که مدنظرشان است با مرکز لپه ایران تماس بگیرند و خریدی آسان و سریع و با قیمت مناسب را تجربه کنند.

قیمت لپه ایرانی

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

لپه آذرشهر

لپه آذرشهر و قیمت خرید مستقیم آن

جهت خرید مستقیم و بی واسطه لپه تولید شده در آذرشهر می توان توسط کدام …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا