حبوبات داریا
خانه / اخبار منتخب / قیمت فروش عمده لوبیا قرمز در بازار

قیمت فروش عمده لوبیا قرمز در بازار

قیمت فروش عمده لوبیا قرمز (ایرانی و خارجی) در بازار، در جدول زیر قابل مشاهده است. جهت خرید انواع لوبیا قرمز (ایرانی، اتیوپی و قرقیز) می توان با مرکز فروش لوبیا قرمز عمده از طریق این سایت ارتباط گرفت.

چه عواملی در تعیین قیمت روز لوبیا قرمز در بازار ایران تاثیر دارد؟ آیا علاوه بر لوبیا قرمز ایرانی، لوبیا قرمز خارجی نیز در بازار یافت می شود؟ تفاوت انواع لوبیای قرمز در کیفیت و قیمت به چه صورت است؟

ما در این مطلب علاوه بر ارایه لیست قیمت لوبیا قرمز به خوانندگان، پاسخ تمام سوالات مطرح شده را نیز به طور دقیق بیان می کنیم. در واقع یکی از خدمات بازرگانی حبوبات داریا، علاوه بر خرید و فروش این محصول، تکمیل اطلاعات فعالان حوزه حبوبات است.

قیمت فروش عمده لوبیا قرمزقیمت روز لوبیا قرمز

قیمت فروش عمده لوبیا قرمز در درجه اول به نوع آن بستگی دارد:

لوبیا قرمز ایرانی: لوبیا قرمز جگری (لوبیا قرمز گلی) و کپسولی.

لوبیا قرمز خارجی: لوبیا قرمز اتیوپی، لوبیا قرمز قرقیزستان که به ترتیب از دو کشور اتیوپی و قرقیز وارد می گردد. البته به لوبیا قرمز قرقیزستان، لوبیای قرمز قزاق نیز می گویند.

خدمات ما

خدمات ما

جهت دریافت قیمت و یا خرید لوبیا قرمز مورد نظرتان (حتی اگر در لیست بالا موجود نباشد) و یا نوع هر خدماتی در زمینه لوبیا قرمز می توان با مرکز اصلی لوبیای ایران در تماس بود.

لیست قیمت حبوباتانواع لوبیا قرمز موجود در بازار

لوبیا قرمز ایرانی:

به طور عمده لوبیای قرمز ایرانی محصول استان مرکزی و لرستان است. این محصول یا دارای دانه های قرمز متوسط است (که به آن لوبیا قرمز جگری می گویند). و یا دارای دانه های درشت با رنگ روشن است (که به آن لوبیا قرمز کپسولی می گویند).

لوبیا قرمز خارجی:

لوبیای قرمز خارجی محصول کشور اتیوپی و قرقیزستان است. لوبیا قرمز اتیوپی دارای دانه های ریز است و کیفیت بالایی ندارد. اما لوبیا قرمز قرقیز دارای دانه های درشتی است و کیفیت بالایی نیز دارد. و البته قیمت بالاتری داراست.

قیمت لوبیا قرمز

قیمت لوبیا قرمز

بطور کلی لوبیا قرمز ایرانی دارای بالاترین قیمت است. و به ترتیب بعد از آن لوبیا قرمز قرقیزستان (قرقیز) و لوبیا قرمز اتیوپی قیت بالاتری دارد.

قیمت فروش عمده لوبیا قرمزعوامل تاثیر گذار در قیمت لوبیا قرمز

میزان تمیزی و کیفیت لوبیا قرمز: لوبیای قرمز تمیز و یکدست گران تر است. در واقع محصولی که یکدست و فاقد دانه های شکسته و لپه باشد و قبل از پخت نیازی به تمیز کردن نداشته باشد گران تر است.

ایرانی و یا خارجی بودن لوبیا قرمز: لوبیا قرمز ایرانی معمولا باکیفیت تر و گران تر از لوبیا خارجی است. و این به دلیل خوش پخت تر بودن لوبیای ایرانی است.

بوجاری و یا دستچین بودن لوبیا قرمز: لوبیا قرمز دستچین تمیزتر، یکدست تر و گران تر است. باری که از نظر شکل ظاهری اعلا باشد بار دستچین نام دارد. و باری که شامل ضایعات و نخاله و دانه شکسته باشد بار بوجار نام دارد.

قیمت فروش عمده لوبیا قرمزمرکز فروش لوبیا قرمز عمده

قیمت فروش عمده لوبیا قرمز در مرکزهای مختلف متفاوت است. خریداران ممکن است در زمان دریافت قیمت لوبیا قرمز، با نرخ های متفاوتی مواجه شوند. بایستی دقت نمود که قیمت لوبیا با کیفیت و نوع بار همخوانی داشته باشد.

بسیار دیده شده است که فروشندگان برخی مراکز قیمت لوبیا قرمز را از یک مرکز دست اول هم پایین تر می دهند. و خریداران بدون توجه به اینکه بار خریداری شده را تنها به اسم خریده اند نه به کیفیت، متضرر می شوند.

بازرگانی حبوبات داریا انواع مختلف لوبیا قرمز را به شرط و با تضمین برگشت بار در صورت عدم مطابقت با نمونه درخواست شده، به خریداران در سطح کشور تحویل می دهد. در صورت تمایل به خرید حضوری نیز بازرگانی داریا امکان خرید حضوری را برای خریداران خود فراهم آورده است.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

صادرات لوبیا سفید

صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) به مرز عراق | قیمت دست اول

بازار مناسب موجود در عراق برای انواع لوبیا سفید فاصولیا موجب شده تا صادرات لوبیا …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا